Home Martin Jan Fórum
Čeština English

Co čert nechtěl – Timmy a jeho čtyři kamarádi se nešťastnou náhodou dostali do světa nočních můr, kde s dětmi dělají krátký proces. Na vás je dostat je odsud pryč pokud možno neporušené a nenarušené.
Práce na této arkádě byly vůbec zajímavé. Zatímco si náš grafik pro vás připravil atmosférické prostředí plné všemožných dětských obav a bubáků, program vznikal ve stresu a časové tísni, kterou už NIKDY nechci zažít. Ostatně horor se line celou hrou, která je dost odlišná od našich předchozích počinů.

BugAbOO - screen 1
BugAbOO - screen 2
I tenkrát jsme podlehli vidině peněz a ostatních matérií a opět jsme hru poslali do Becherovka Game Competition. Tentokrát 2006. A ve světě alkoholu jsme zase jednou získali první místo, i když jsme se do soutěže přihlásili 13 sekund před uzávěrkou.
A na co v BugAbOO narazíte? Připomene vám to, na co jste se celé dětství snažili zapomenout – potvory pod postelí, oživlé hračky, bezhlavé doktory, zubaté klauny a rovnátka. Při soubojích s monstry a strašidly vám bude asistovat přerostlá světluška a Timmyho kamarádi. Kromě menších nepřátel budete svým prakem kosit i rozlehlejší závěrečné bosse.
Mimochodem různě velkými písmeny jsme začali psát dřív, než to bylo cool.
BugAbOO - screen 3
BugAbOO - screen 4
Martin – dělal kód, zvuky, scénář, hudbu a zkrátil si během toho život tak o deset let
Jan – scénář, grafika, animace. Tenkrát poprvé tabletem.
Jiří Janíček – hudba
Jiří Hamous – překlad do angličtiny
Download BugAbOO

1.místo Becherovka Game 2006, akční hry
4. místo Bechorevka Game 2006, celkově
5. nejlepší hra roku 2006, hrej.cz
3. nejlepší česká hra roku 2006, freegame.cz

BugAbOO - screen 5
BugAbOO - screen 6
BugAbOO - screen 7
game.becher.cz (83%), hrej.cz (9/10), freegame.cz (85%), novinky.cz (8/10), plnehry.cz (9/10), freehry.cz (93%), victorygames.com (5/5), hernisvet.cz
Další projekty:    Cathy´s Holidays    Little World    BugAbOO    Edward Fogg    Dots And Boxes    Darville
Design by Sosáci 2010